niedziela, 31 maja 2026

Podsumowanie maja!

Moi Najkochańsi!
Ten maj był miesiącem niezwykle pięknym, wyjątkowo słonecznym, kwiecistym. Tak pięknym, że smutno go żegnać, jednak pamiętajmy: nadchodzi lato, a z latem wakacje (i czasu wolnego będzie tyleee)! Wszyscy wykorzystaliśmy go najlepiej jak mogliśmy - majówkę wspominamy do dziś... Pozostałe 28 dni miesiąca również upłynęło nam w sielankowej, beztroskiej atmosferze, czego dowód widzimy na poniższym, potężnym podium miesiąca!

Na miejscu pierwszym stoją dziś bowiem GIGA SIGMY alfa Agrest oraz Delta z 1 opowiadaniem.

To by było na tyle z wilków, natomiast innymi postaciami, które odwiedziły nasze opowiadania, były Mezularia, Miodełka, Eilert, Misung, Nicpoń, Koyaanisqatsi i Szkliwo.

Gratulacje dla wszystkich majowych mocarzy! Zgłaszajcie się po punkty, Kochani.

                                                    Wasz samiec alfa,
                                                      Agrest

czwartek, 30 kwietnia 2026

Podsumowanie kwietnia!

Drodzy!
Wesołego maja!!!

Na miejscu pierwszym w tym miesiącu... A właściwie na każdym miejscu zwycięzcami miesiąca zostali wszyscy razem, dumni i potężni: Dalia, Kalina, Agrest, Delta i Hiekka!

Innymi natomiast postaciami, które w naszych opowiadaniach również znalazły swe miejsce, były Mezularia, Miodełka, Eilert, Misung, Nicpoń, Koyaanisqatsi i Szkliwo.

Gratulacje dla wszystkich i zgłaszajcie się po punkty! Gdybym nie słuchał, to znaczy, że właśnie przesadziłem z popitką na grillu. Nie traćcie nadziei.

                                                    Wasz kochający samiec alfa,
                                                                  Agrest

wtorek, 31 marca 2026

Podsumowanie marca!

Kochani!
Skończył nam się marzec - nasz watahowy miesiąc wiosenny. Czas więc, w WSC oczywiście, powitać pierwszy dzień lata. Jako że w naszej ziemskiej rzeczywistości jeszcze sobie na nie poczekamy, życzę Wam wielu ciepłych dni i pięknego, wiosennego słoneczka, aby radowało i dawało nam wszystkim witaminkę D.
A teraz do rzeczy. Podium miesiąca!

Na miejscu pierwszym tym razem widzimy... mnie, czyli Agresta, z 3 opowiadaniami,
na miejscu drugim plasuje się natomiast w przenośni i dosłownie silne trio, Całka, KataraktaSmoła i Talia z 1 opowiadaniem.

Innymi postaciami, które mogliśmy podziwiać w naszych opowiadaniach, były Mezularia, Miodełka, Eilert, Misung, Nicpoń, Koyaanisqatsi i Szkliwo.

Pozdrowienia ze słonecznej WSC!

                                                                    Wasz samiec alfa,
                                                                       Agrest

sobota, 28 lutego 2026

Podsumowanie lutego!

Kochani!
Ani się obejrzeliśmy, a już trzeba podsumowywać najkrótszy miesiąc roku. Najkrótszy, choć dla naszej watahy wyjątkowy, bo urodzinowy! To właśnie w lutym każdego roku świętujemy nową pełną datę istnienia naszego zakątka - w tym stuknęła już liczba 13.
Czas na rzeczy ważne i ważniejsze! A jednymi i drugimi jest nasze comiesięczne podium. Tu także liczby są bardzo wdzięczne!

Na pierwszym miejscu widzimy tym razem Talię z 4 opowiadaniami,
na miejscu drugim Agresta z 3 opowiadaniami,
a na miejscu trzecim Sażę z 2 opowaidaniami.
Oraz, poza podium, ale za to w jakim stylu, Xiv z 1 opowiadaniem.

Innymi postaciami, które wystąpiły w naszych opowiadaniach, były Mezularia, Miodełka, Eilert, Misung, Nicpoń, Koyaanisqatsi i Szkliwo.

To tyle z podsumowań. Pamiętajcie, że Was kocham i pamiętajcie o rozdzieleniu sobie punkcików, chociaż Marysi i tak nigdy nie dogonicie, biedaki!

                                                       Wasz samiec alfa,
                                                                      Agrest

wtorek, 24 lutego 2026

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin WSC!

Moi Kochani!
To właśnie dziś - dziś, tylko 13 lat temu - noga Narcyza postanęła na naszych ziemiach, a jego głowa wpadła na szalony pomysł, aby założyć na nich własną watahę.
I tak powstał nasz wesoły grajdołek!


Trzymajcie się w tej WSC!

                                                      Wasz samiec alfa,
                                                        Agrest

czwartek, 5 lutego 2026

Variaishika odchodzi!

Variaishika - powód: podróż na obczyznę

środa, 4 lutego 2026

sobota, 31 stycznia 2026

Podsumowanie stycznia!

Kochani!
Witam serdecznie na pierwszym podsumowaniu w nowym roku! Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale już za niecały miesiąc nasz najdroższy CHABROWY REŻIM będzie obchodzić swoje trzynaste urodziny!
Buja, czyż nie?
A tymczasem, póki nie pora jeszcze na świętowanie, co by do urodzin doczekać na trzeźwo, zajmijmy się sprawami doczesnymi. To jest, jak zwykle, podsumowniem miesiąca, oczywiście.

Na miejscu pierwszym widzimy dziś... mocarną Kalinę z 3 opowiadaniami (Nie wiem, czy to dobry znak)!
Na miejscu drugim za to, potężną drużynę Wojowników Jasnej Strony (zwerbowanych na podstawie liczby wykorzystanych w tej karczmie tej karczmarki kartek na spirytus): Całkę, Dalię, Kataraktę, TalięAgresta i Hiekkę z 1 opowiadaniem!

Innymi postaciami, które wystąpiły w naszym grajdołku, były Mezularia, Miodełka, Eilert, Misung, Nicpoń, Koyaanisqatsi i Szkliwo.

Dobrego lutego, Przyjaciele!

                                                                        Wasz samiec alfa,
                                                                            Agrest

poniedziałek, 5 stycznia 2026

Mediana, Pi i Sigma odchodzą!

Mediana - powód: śmierć

Pi - powód: śmierć

Sigma - powód: śmierć


Dalia i Talia dorastają!


Talia - pomocnik medyka
Dalia - szpieg

niedziela, 4 stycznia 2026

sobota, 3 stycznia 2026

Odchodzą!

Epidemia nalotnika gardła zebrała żniwo, choć wśród imion wykreślonych ze spisu ludności i stanowisk znajdują się też imiona obywateli, co do których nikt nie ma pewności, czy rzeczywiście byli chorzy... No cóż, czasem jedno czy dwa ziarna piasku zagubią się w beczce cukru i nigdy nie zostaną odnalezione, co najwyżej za rok czy dwa zachrzęszczą komuś w zębach.
Przed nami zwycięzcy wczasów po wsze czasy. Powitajmy ich minutą ciszy.
Wyjątkowo zawieramy w ogłoszeniu zarówno zwykłych, wolnych i niewolnych obywateli Chabrowego Reżimu.


Laponia - powód: śmierć

Almette - powód: śmierć

Domael - powód: śmierć

Oliwia - powód: śmierć

Alta - powód: śmierć

Szklanka - powód: śmierć

Mi - powód: śmierć

Frezja - powód: śmierć

Konstancja Krzemkowa - powód: śmierć

Brzoza - powód: śmierć

Nymeria - powód: śmierć

Kali - powód: śmierć

Ruka - powód: śmierć

Szalka - powód: śmierć

Piwonia - powód: śmierć

Cykoria - powód: śmierć

Domino - powód: śmierć

Tiska - powód: śmierć


Falvie - powód: śmierć

Kamael - powód: śmierć

Yolotl - powód: śmierć

Olivier - powód: śmierć

Theodore - powód: śmierć

Miguel - powód: śmierć

Harpia - powód: śmierć

Kezuko - powód: śmierć

Mikaela - powód: śmierć

Arteus - powód: śmierć

Xochicoatl - powód: śmierć

Szalej - powód: śmierć


środa, 31 grudnia 2025

Podsumowanie grudnia!

Kochani!
Mam déjà vu. Czuję, jakbym przed chwilą wygłaszał Wam podsumowanie miesiąca, a przecież robiłem to przed przeszło... miesiącem. Dziś przed nami podsumowanie grudnia, wcale nie takie spóźnione, jak mogłoby być, gdyby nasz stary medyk nie przypomniał mi o nim zupełnym przypadkiem (tak, data, pod którą widzicie podsumowanie, jest lewa jak wybory na alfę). Pocieszające jest jedynie to, że obaj zapomnieliśmy o swoich końcowomiesięcznych zwyczajach. Ha ha.
Przed nami podium tegomiesięcznych pisarzy. Ostatnie w tym roku, a jak licznie obsadzone! Członkowie nie zawiedli swojej watahy!

Na pierwszym miejscu niesamowita Yrsa z 7 opowiadaniami,
na drugim przewszechmogący Delta z 5 opowiadaniami,
na trzecim klasa sama w sobie, Domino z 4 opowiadaniami,
a poza podium również trzech znamienitych muszkieterów, KataraktaTalia, i Kalina.

Innymi postaciami, które wystąpiły w naszych opowiadaniach, byli MezulariaMiodełkaEilertMisungNicpońKoyaanisqatsi i Szkliwo.

Odbierajcie swoje punkty umiejętności i do zobaczenia w NOWYM ROKU!!!

                                                         Wasz kochający samiec alfa,
                                                               Agrest

piątek, 26 grudnia 2025

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Moi Mili, Mieszkańcy Chabrowego Lasu!
Sosnowego lasu. Z chabrami i Chabrami w środku.

Fakt faktem. Grudzień, a wraz z nim cały stary rok, chyli się ku końcowi. Nadchodzi nowe, istota postępu. Istota tworzenia. Usiądźmy na chwilę przy naszym ognisku, aby myślami jeszcze raz wrócić do wszystkiego, co nas tu spotkało.
  • WSC powitała nowe postacie, takie jak Dalia i Talia oraz Kalina.
  • Nie obyło się też bez bardziej refleksyjnych momentów. W tym roku nasze szeregi opuścili bezpowrotnie między innymi C6, PinezkaSalvatore.
  • Nie nadarzył się żaden konkurs, albowiem zajęliśmy się cichym budowaniem fundamentów pod nową, świetlaną przyszłość naszej dziatwy.
  • Lista Przebojów WSC powitała dziewięć nowych piosenek: w związku z czym całość liczy już zawrotne sto trzynaście piosenek!
  • W ramach dodatku: na naszym kanale YT pojawiło się też dziesięć pierwszych shortów promujących opowiadania. Ta inicjatywa będzie kontynuowana!
  • Pod koniec roku wybuchła epidemia nalotnika gardła, która dostarczyła nam niekoniecznie pozytywnych wrażeń, ale i niezapomnianych emocji. Jak do tej pory zabrała ze sobą kolejne wilki: wielu Wolnych i Niewolnych Obywateli Chabrowego Reżimu, a także nasze drogie Mi oraz Almette.
Tyle się działo. Wraz z tym słodko-gorzkim akcentem, póki wspomnienia jeszcze świeże, odrzućmy nostalgię, na rzecz beztroskiego i niefrasobliwego świętowania! Jak bowiem lepiej uczcić, że co dobre, zostaje w naszej pamięci, a co złe, już za nami?

W tym roku już miało nie być vinesów. Było już tuż tuż, już ledwie krok, żeby ten straszny scenariusz vinesowej pustki został zrealizowany. Na szczęście wciąż istnieją dobre dusze, które nieustannie pchają świat naprzód. Prosto od naszej drogiej nowej starej Towarzyszki, Kaliny, we współpracy z naszym najdroższym alfą, czyli mną, kompilacja nowych vinesów WSC - wiecie, że to już piętnasta część memiczno-filmowej kroniki naszej watahy?




A teraz, nie schodząc z tematu wspomnień, coś, co tygryski lubią najbardziej:
⥊⥊ Memiczne podsumowanie roku ⥋⥋




Myśleliście, że to koniec?
To jeszcze nie koniec!
Pora rozkręcić tę imprezę... Posiedzieliśmy, powspominaliśmy. Czas wyskakiwać na parkiet. Teraz dla odmiany przed nami zupełnie nowy singiel kultowego zespołu:
WSC Betonyyyyyyyyyyyyyy!
Powitajmy ich gorącymi brawami i już uczmy się tekstu na pamięć!


Do zobaczenia już niebawem! Jak zwykle! Jak zwykle...

                                                            Wasz samiec alfa,
                                                                      Agrest

wtorek, 23 grudnia 2025