Trevlight postanowił odejść z WSC.
Pożegnajmy go ciepłymi słowami i życzmy szczęścia.
sobota, 25 stycznia 2014
Trevlight znów obecny!
Trevlight znowu jest obecny. Możecie pisać z nim opowiadania.
Jeżeli Trevlight nie napisze żadnego opowiadania przez tydzień, zostanie wydalony z watahy!
Jeżeli Trevlight nie napisze żadnego opowiadania przez tydzień, zostanie wydalony z watahy!
środa, 15 stycznia 2014
Zmiana muzyki!
W tym tygodniu zostanie zmieniona muzyka na stronie watahy.
Na stronie "Kroniki taktyki" jest ankieta sprawie muzyki na blogu pt. "Która z piosenek na stronie watahy najbardziej Ci się podoba?".
Dwie piosenki, które zyskają najwięcej głosów, zostaną na stronie watahy Reszta zostanie usunięta. Na miejscu zastąpionych piosenek, pojawia się nowe.
Na stronie "Kroniki taktyki" jest ankieta sprawie muzyki na blogu pt. "Która z piosenek na stronie watahy najbardziej Ci się podoba?".
Dwie piosenki, które zyskają najwięcej głosów, zostaną na stronie watahy Reszta zostanie usunięta. Na miejscu zastąpionych piosenek, pojawia się nowe.
Wasz samiec alfa,
Hiacynt
poniedziałek, 30 grudnia 2013
Opowiadania!
Ostatnio nasza wataha jest zaniedbywana przez swoich członków. Być może iż niektórzy nie wiedzą lub zapomnieli że muszą dokończyć jakieś opowiadania, co w pewnym stopniu ich usprawiedliwia. Dlatego właśni po raz kolejny spiszę listę opowiadań do dokończenia. Mam nadzieję że braki zostaną szybko napisane:
Sonata:
- Od Lenka CD Sonaty - "Życie bezcenne"
Alicja:
- Od Telera CD Lulka - "Podupadam na zdrowiu"
- Od Storczyka CD Alicji - "Na celowniku..."
Loov:
- Od Loov
Zefir:
- Od Murki CD Zefira - "Z życia wzięte"
Wasz samiec alfa,
Hiacynt
niedziela, 15 grudnia 2013
Nowe ankiety!
blogu "Kroniki taktyki" pojawiły się nowe ankiety ziązane z piosenkami umieszczonymi na stronie WSC i na stornie "Kroniki taktyki".
Zapraszamy do wzięcia w nich udziału! Przypominamy iż jest ona całkowicie anonimowy.
Oto tytuły ankiet:
1. Która z piosenek na stronie watahy najbardziej Ci się podoba? (chodzi o piosenki umieszczone na głównym blogu WSC)
2. Czy podoba się wam hymn watahy? (Jacek Kaczmarski - "Obława II") (jest to piosenka umieszczona na blogu "Kroniki taktyki" Przepraszam za to że jej nie słychać - wystarczy podgłośnić paskiem z prawej strony).
Zapraszamy do wzięcia w nich udziału! Przypominamy iż jest ona całkowicie anonimowy.
Oto tytuły ankiet:
1. Która z piosenek na stronie watahy najbardziej Ci się podoba? (chodzi o piosenki umieszczone na głównym blogu WSC)
2. Czy podoba się wam hymn watahy? (Jacek Kaczmarski - "Obława II") (jest to piosenka umieszczona na blogu "Kroniki taktyki" Przepraszam za to że jej nie słychać - wystarczy podgłośnić paskiem z prawej strony).
czwartek, 12 grudnia 2013
Kamienie szlachetne!
Wprowadzamy KAMIENIE SZLACHETNE!
Każdy wilk poczynając od dziś, powinien mieć co najmniej jeden kamień szlachetny (min. 1, max. 2).
Nie można mieć kamienia, już przez kogoś wybranego.
Kamienie są dziedziczne z pokolenia na pokolenie.
Zakładka: "Kamienie i amulety" zmieni nazwę na: "Kamienie szlachetne" umieszczone w niej będą tylko nasze kamienie i ich formularze (nazwa, działanie, ilość pokoleń przez które przechodził).
Więcej w tejże zakładce (patrz: Kroniki taktyki).
Każdy wilk poczynając od dziś, powinien mieć co najmniej jeden kamień szlachetny (min. 1, max. 2).
Nie można mieć kamienia, już przez kogoś wybranego.
Kamienie są dziedziczne z pokolenia na pokolenie.
Zakładka: "Kamienie i amulety" zmieni nazwę na: "Kamienie szlachetne" umieszczone w niej będą tylko nasze kamienie i ich formularze (nazwa, działanie, ilość pokoleń przez które przechodził).
Więcej w tejże zakładce (patrz: Kroniki taktyki).
sobota, 7 grudnia 2013
Nasz głos!
Przypominam o następnym numerze pisma "Nasz głos!" który ma się pojawić w dniach najbliższych.
Ponieważ nikt jeszcze nie zgłosił się do wypowiedzenia się na następujący temat: "Nasza para alfa" (czyli co o niej sądzę. Proszę o szczerą wypowiedź!) apeluję by jak najszybciej znalazła się taka osoba :)
Wasz samiec alfa,
Hiacynt
Ponieważ nikt jeszcze nie zgłosił się do wypowiedzenia się na następujący temat: "Nasza para alfa" (czyli co o niej sądzę. Proszę o szczerą wypowiedź!) apeluję by jak najszybciej znalazła się taka osoba :)
Wasz samiec alfa,
Hiacynt
Subskrybuj:
Posty (Atom)