WSC już niedługo powróci, by odkrywać nowe historie!
Wasz samiec alfa,
Beryl
piątek, 25 września 2015
sobota, 5 września 2015
Wataha zawieszona!
WSC została zawieszona na jakiś czas. Powrócimy już niebawem!
Wasz samiec alfa
Beryl
Wasz samiec alfa
Beryl
poniedziałek, 24 sierpnia 2015
niedziela, 2 sierpnia 2015
Odchodzą!
Keria - powód: niepisanie opowiadań przez dłuższy czas
Nisan - powód: niepisanie opowiadań przez dłuższy czas
UWAGA! JEŚLI WYMIENIONE PONIŻEJ OSOBY ZECHCĄ DOŁĄCZYĆ JESZCZE KIEDYŚ DO WSC, PRZYJMIEMY JE Z RADOŚCIĄ.
wtorek, 28 lipca 2015
Odchodzą! Wielkie wygnanie!
Czyli o tym, jak nasza wataha znów stała się malutka i wesoła.
Na początku trwania WSC, przysiągłem sobie, że, nie tak jak w niektórych watahach, do WSC będą mogli należeć jedynie członkowie piszący opowiadania. Oto potwierdzenie tej przysięgi:
Wyndbain - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.

Vivian - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.

Luna - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.

Sayra - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Lilianna - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.

Assuva - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Cleo - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Na początku trwania WSC, przysiągłem sobie, że, nie tak jak w niektórych watahach, do WSC będą mogli należeć jedynie członkowie piszący opowiadania. Oto potwierdzenie tej przysięgi:
Wyndbain - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Vivian - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Luna - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Sayra - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Lilianna - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Assuva - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
Cleo - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas.
UWAGA! Nisan i Keria pisały opowiadania regularnie, więc dostają ostatnią szansę na napisanie opowiadania do piątku!
wtorek, 21 lipca 2015
WSC znów funkcjonuje!
Wataha Srebrnego Chabra jak co roku przed wakacjami została zawieszona i jak co roku zostaje odwieszona.
Znów możecie pisać opowiadania i dołączać do naszego grona!
Dziękuję Lenkowi i Andreiowi za napisanie opowiadania pomimo zawiedzenia watahy.
Strzyga i Loov będą nieobecni przez czas nieokreślny.
I na koniec budująca wiadomość: każdy, z wyjątkiem nieobecnych musi napisać przynajmniej jedno opowiadanie do końca tygodnia, inaczej zostanie wyrzucony z watahy - teraz sprawdzimy, komu naprawdę zależy na WSC, a komu nie.
Wasz samiec alfa,
Beryl
Znów możecie pisać opowiadania i dołączać do naszego grona!
Dziękuję Lenkowi i Andreiowi za napisanie opowiadania pomimo zawiedzenia watahy.
Strzyga i Loov będą nieobecni przez czas nieokreślny.
I na koniec budująca wiadomość: każdy, z wyjątkiem nieobecnych musi napisać przynajmniej jedno opowiadanie do końca tygodnia, inaczej zostanie wyrzucony z watahy - teraz sprawdzimy, komu naprawdę zależy na WSC, a komu nie.
Wasz samiec alfa,
Beryl
Subskrybuj:
Posty (Atom)