Przepraszam za niezapowiedzianą nieobecność od wtorku zeszłego tygodnia i witam ponownie. Dzisiaj wracam i mam nadzieję, że aktywność w naszej watasze znów trochę się zwiększy. Wasz samiec alfa, Beryl
Tak będzie wyglądał nowy baner Watahy Srebrnego Chabra. Pojawił się jednak problem z zamieszczeniem go jako odnośnika do strony naszej watahy. Jeśli ktoś mógłby zrobić z tego obrazka odnośnik, bardzo proszę o skontaktowanie się ze mną na Howrse.
Drodzy Członkowie! 24 lutego, Wataha Srebrnego Chabra obchodzi swoje kolejne urodziny! Dziś minął jej trzeci rok. Z tej okazji dziękujemy wszystkim członkom za lojalność i pisanie opowiadań urozmaicających naszej watahę i ożywiającej jej. To dzięki Wam jest jeszcze aktywna!
Szczególne podziękowania pragnę złożyć graczowi bziobzio, którego właściciel jest z nami praktycznie od początku - najpierw jako Teler, teraz jako Lenek. Wasz samiec alfa, Beryl