Torer - zielarz
poniedziałek, 16 stycznia 2017
Odchodzą!
Eclipse - powód: decyzja właściciela
Alekei - powód: decyzja właściciela
Wyjątkowo trudno żegna się tak lojalnych członków WSC i dobrych przyjaciół. Może postanowicie jeszcze kiedyś wrócić?
niedziela, 15 stycznia 2017
Wasze opinie!
Drodzy członkowie WSC!
Bardzo cieszę się, że nadal jesteście z nami, Wy, starzy członkowie naszej watahy. Dziękuję za Waszą lojalność i wiele opowiadań napisanych wspólnie.
Bardzo serdecznie witam i pozdrawiam także tych, którzy dołączyli niedawno do naszego grona i właśnie się aklimatyzują.
Pragnę z radością nie mniejszą niż przy każdym nowym udoskonaleniu zawiadomić, że w zakładce "Nasz Głos!" w Kronikach Taktykach powstał rozdział zatytułowany "Wasze opinie" Zachęcam Was do tego, abyście i Wy ocenili naszą watahę i napisali co o niej sądzicie. Komentarze zarówno starych, jak i nowych członków są zawsze mile widziane. Postaramy odpowiedzieć również na Wasze pytania. Tak więc uwagi, pytania i komentarze które leżą Wam na sercu, mogą od teraz zostać napisane w powyższej zakładce.
Wasz samiec alfa,
Beryl
Bardzo cieszę się, że nadal jesteście z nami, Wy, starzy członkowie naszej watahy. Dziękuję za Waszą lojalność i wiele opowiadań napisanych wspólnie.
Bardzo serdecznie witam i pozdrawiam także tych, którzy dołączyli niedawno do naszego grona i właśnie się aklimatyzują.
Pragnę z radością nie mniejszą niż przy każdym nowym udoskonaleniu zawiadomić, że w zakładce "Nasz Głos!" w Kronikach Taktykach powstał rozdział zatytułowany "Wasze opinie" Zachęcam Was do tego, abyście i Wy ocenili naszą watahę i napisali co o niej sądzicie. Komentarze zarówno starych, jak i nowych członków są zawsze mile widziane. Postaramy odpowiedzieć również na Wasze pytania. Tak więc uwagi, pytania i komentarze które leżą Wam na sercu, mogą od teraz zostać napisane w powyższej zakładce.
Wasz samiec alfa,
Beryl
sobota, 14 stycznia 2017
Zmiany w WSC!
Drodzy członkowie Watahy Srebrnego Chabra!
Postanowiłem wprowadzić pewne zmiany, które mogą się Wam spodobać. Nie są one wielkie, ale być może urozmaicą WSC.
1. Nasze tereny nieco zmieniły wygląd. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Na stronie watahy, jak pewnie zauważyliście, zamieszczona została ankieta z pytaniem, czy podoba Wam się ta zmiana.
2. Na stronie "Tło historyczne" na Kronikach Taktykach pojawiła się kronika najważniejszych wydarzeń z życia naszej watahy oraz spis najbardziej zasłużonych postaci WSC. Zajrzyjcie tam! Być może znajdziecie jakąś informację o swoich wilkach?
3. I w końcu trzecia zmiana: w formularzach wilków pojawi się punkt: "status". Będzie on zawierał informację, jak aktywny jest dany wilk. Oczywiście może ona zmieniać się, w zależności od tego, ile opowiadań napiszecie. Wilki aktywne będą miały większe szanse na zapisanie się na złotych kartach pamięci WSC, czego dowodem może być na przykład powyższy spis zasłużonych postaci, natomiast najmniej aktywne mogą zostać wyrzucone z watahy.
Mam nadzieję, że zmiany te będą cieszyć się ogólnym uznaniem.
Wasz samiec alfa,
Beryl
Postanowiłem wprowadzić pewne zmiany, które mogą się Wam spodobać. Nie są one wielkie, ale być może urozmaicą WSC.
1. Nasze tereny nieco zmieniły wygląd. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Na stronie watahy, jak pewnie zauważyliście, zamieszczona została ankieta z pytaniem, czy podoba Wam się ta zmiana.
2. Na stronie "Tło historyczne" na Kronikach Taktykach pojawiła się kronika najważniejszych wydarzeń z życia naszej watahy oraz spis najbardziej zasłużonych postaci WSC. Zajrzyjcie tam! Być może znajdziecie jakąś informację o swoich wilkach?
3. I w końcu trzecia zmiana: w formularzach wilków pojawi się punkt: "status". Będzie on zawierał informację, jak aktywny jest dany wilk. Oczywiście może ona zmieniać się, w zależności od tego, ile opowiadań napiszecie. Wilki aktywne będą miały większe szanse na zapisanie się na złotych kartach pamięci WSC, czego dowodem może być na przykład powyższy spis zasłużonych postaci, natomiast najmniej aktywne mogą zostać wyrzucone z watahy.
Mam nadzieję, że zmiany te będą cieszyć się ogólnym uznaniem.
Wasz samiec alfa,
Beryl
sobota, 24 grudnia 2016
Wesołych Świąt!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i mającego przybyć już niebawem Nowego roku,
W głowie spokoju, w sercu miłości, a w Nowym Roku 2017. wiele pomyślności!
Beryl
Subskrybuj:
Posty (Atom)
