piątek, 20 stycznia 2017

Wyniki ankiety dotyczącej zmian w naszych terenach

Drodzy Członkowie WSC!
Z wielką przyjemnością ogłaszam wyniki ankiety: "Czy podobają Ci się zmiany w terenach WSC?"

  • Bardzo!        - 25 głosów (97%)
  • Trochę.         - 1 głos (3%)
  • Nie wiem...   - 0 głosów
  • Raczej nie.    - 0 głosów
  • Absolutnie!   - 0 głosów
Z radością stwierdzam, że przygniatającą większością stwierdziliście, że wygląd naszych terenów uległ bardzo korzystnej zmianie. 
Dziękujemy za głos wszystkim członkom, oraz, jak widzę, zapewne osobom spoza WSC.

                                                                           Wasz samiec alfa,
                                                                               Beryl

czwartek, 19 stycznia 2017

Margo odchodzi!

http://republika.pl/blog_fg_3791479/4820160/tr/vvnjhjmjb_mm_1_.jpg
Margo - powód: decyzja właściciela

Znów żegnamy lojalnego i aktywnego członka... do zobaczenia, Margo! Do zobaczenia!

wtorek, 17 stycznia 2017

Odchodzą!


Takeru - powód: niepisanie opowiadań przez dłuższy czas


Moon - powód: nie pisanie opowiadań przez dłuższy czas

Oczywiście rozumiemy, jeżeli ktoś nie mógł przez długi czas pisać opowiadań z konkretnego powodu. Jeżeli powyższe osoby zechcą kiedyś do nas wrócić, z pewnością je przyjmiemy.

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Nowy członek!

Red petals by wolf-minori
Torer - zielarz

Odchodzą!

http://fc03.deviantart.net/fs18/f/2007/210/d/9/Sparkling_Grey_by_Isyss.jpg
Eclipse - powód: decyzja właściciela


Alekei - powód: decyzja właściciela

Wyjątkowo trudno żegna się tak lojalnych członków WSC i dobrych przyjaciół. Może postanowicie jeszcze kiedyś wrócić?

niedziela, 15 stycznia 2017

Wasze opinie!

Drodzy członkowie WSC!
Bardzo cieszę się, że nadal jesteście z nami, Wy, starzy członkowie naszej watahy. Dziękuję za Waszą lojalność i wiele opowiadań napisanych wspólnie.
Bardzo serdecznie witam i pozdrawiam także tych, którzy dołączyli niedawno do naszego grona i właśnie się aklimatyzują.
Pragnę z radością nie mniejszą niż przy każdym nowym udoskonaleniu zawiadomić, że w zakładce "Nasz Głos!" w Kronikach Taktykach powstał rozdział zatytułowany "Wasze opinie" Zachęcam Was do tego, abyście i Wy ocenili naszą watahę i napisali co o niej sądzicie. Komentarze zarówno starych, jak i nowych członków są zawsze mile widziane. Postaramy odpowiedzieć również na Wasze pytania. Tak więc uwagi, pytania i komentarze które leżą Wam na sercu, mogą od teraz zostać napisane w powyższej zakładce.

                                                                                Wasz samiec alfa,
                                                                                    Beryl

Nowy członek!


Amber - medyk