Z wielką przyjemnością ogłaszam wyniki ankiety: "Czy podobają Ci się zmiany w terenach WSC?"
- Bardzo! - 25 głosów (97%)
- Trochę. - 1 głos (3%)
- Nie wiem... - 0 głosów
- Raczej nie. - 0 głosów
- Absolutnie! - 0 głosów
Z radością stwierdzam, że przygniatającą większością stwierdziliście, że wygląd naszych terenów uległ bardzo korzystnej zmianie.
Dziękujemy za głos wszystkim członkom, oraz, jak widzę, zapewne osobom spoza WSC.
Wasz samiec alfa,
Beryl