Drodzy członkowie Watahy Srebrnego Chabra!
Nadszedł czas, by odwiesić naszą watahę. Opowiadania znów będą dodawane i dokańczane. Witamy z powrotem!
Wasz samiec alfa,
Oleander
piątek, 11 sierpnia 2017
czwartek, 27 lipca 2017
WSC zawieszona!
Drodzy członkowie watahy,
Jak zapewne wiecie, przed każdą moją nieobecnością zawieszam naszą watahę na jakiś czas - nie lubię nagłych zniknięć alf i zastojów, bo wpływają niekorzystnie na atmosferę pisania. Ponieważ wyjeżdżam, a nie ma kto zastąpić mnie w dodawaniu opowiadań i nowych wilków, z ubolewaniem zawieszam WSC na około tydzień. Oczywiście możecie (a osoby, które dawno nie pisały nawet powinny) wysyłać opowiadania tak samo jak wcześniej, nie sugerując się zawieszeniem, jednak musicie liczyć się z tym, że być może nie zostaną dodane przed końcem przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że nasza wataha zostanie odwieszona jak najszybciej. Do zobaczenia!
Wasz samiec alfa,
Oleander
Jak zapewne wiecie, przed każdą moją nieobecnością zawieszam naszą watahę na jakiś czas - nie lubię nagłych zniknięć alf i zastojów, bo wpływają niekorzystnie na atmosferę pisania. Ponieważ wyjeżdżam, a nie ma kto zastąpić mnie w dodawaniu opowiadań i nowych wilków, z ubolewaniem zawieszam WSC na około tydzień. Oczywiście możecie (a osoby, które dawno nie pisały nawet powinny) wysyłać opowiadania tak samo jak wcześniej, nie sugerując się zawieszeniem, jednak musicie liczyć się z tym, że być może nie zostaną dodane przed końcem przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że nasza wataha zostanie odwieszona jak najszybciej. Do zobaczenia!
Wasz samiec alfa,
Oleander
wtorek, 4 lipca 2017
Lista opowiadań do dokończenia
Drodzy członkowie!
Ponieważ WSC była zawieszona przez dosyć długi czas i pewnie nie wszyscy pamiętają, co i o czym pisali, poniżej zamieszczam listę opowiadań, które trzeba dokończyć. Przeczytajcie je sobie, wprowadźcie się na nowo w nasz klimat i dokończcie. To chyba wszystkie.
Max:
Od Oleandra CD Maxa
Amber:
Od Lerki CD Amber
Manti:
Od Murki CD Manti
Kasai:
Od Jaskra CD Kasai
Torer:
Od Murki CD Torera
Wasz samiec alfa,
Oleander
Ponieważ WSC była zawieszona przez dosyć długi czas i pewnie nie wszyscy pamiętają, co i o czym pisali, poniżej zamieszczam listę opowiadań, które trzeba dokończyć. Przeczytajcie je sobie, wprowadźcie się na nowo w nasz klimat i dokończcie. To chyba wszystkie.
Max:
Od Oleandra CD Maxa
Amber:
Od Lerki CD Amber
Manti:
Od Murki CD Manti
Kasai:
Od Jaskra CD Kasai
Torer:
Od Murki CD Torera
Wasz samiec alfa,
Oleander
WSC już funkcjonuje!
Kochani członkowie WSC!
Postanowiłem otworzyć naszą watahę po uzyskaniu kilku wiadomości od Was. Mam nadzieję, że Wasza wena nie zgasła i ponownie będziemy mogli wspólnie spędzić twórczo i kreatywnie wiele czasu!
Wasz samiec alfa,
Oleander
poniedziałek, 22 maja 2017
WSC zawieszona!
W związku z brakiem aktywności od 7 maja, postanowiłem zawiesić watahę. Prawdopodobnie zostanie otwarta na końcu czerwca, kiedy, mam nadzieję, wszyscy będziemy mieli więcej czasu.
Drogi członku! Jeśli uznasz, że masz czas i chęci, napisz do mnie na Howrse. Kiedy zgłoszą się dwie-trzy osoby, z radością odwiesimy WSC przed czasem.
Wasz samiec alfa,
Oleander
Drogi członku! Jeśli uznasz, że masz czas i chęci, napisz do mnie na Howrse. Kiedy zgłoszą się dwie-trzy osoby, z radością odwiesimy WSC przed czasem.
Wasz samiec alfa,
Oleander
poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Nowy nagłówek
Drodzy członkowie,
jak z pewnością zauważyliście, nasza strona otrzymała piękny, nowy nagłówek!
Bardzo dziękuję za niego Maxowi - na Howrse wiki974. Zwłaszcza dziękuję za zaangażowanie i wykonanie go dla nas z własnej inicjatywy.
Wasz samiec alfa,
Oleander
jak z pewnością zauważyliście, nasza strona otrzymała piękny, nowy nagłówek!
Bardzo dziękuję za niego Maxowi - na Howrse wiki974. Zwłaszcza dziękuję za zaangażowanie i wykonanie go dla nas z własnej inicjatywy.
Wasz samiec alfa,
Oleander
niedziela, 9 kwietnia 2017
Nasze małe dokonanie!
Drodzy przyjaciele,
pragnę podziękować Wam za Waszą aktywność od początku tego roku.
Pamiętam, gdy rok 2017 rozpoczynał się, każdy z nas miał jakieś nadzieje i plany. Było to tak niedawno, a już - przechodząc do istoty sprawy - napisaliśmy razem więcej opowiadań, niż w całym roku 2016. Wystarczyły na to jedynie trzy miesiące!
Chciałbym podziękować zwłaszcza Amber, Manti i Maxowi, gdyż to właśnie onia najbardziej przyczynili się do naszego kolejnego małego dokonania.
Wasz samiec alfa,
Oleander
pragnę podziękować Wam za Waszą aktywność od początku tego roku.
Pamiętam, gdy rok 2017 rozpoczynał się, każdy z nas miał jakieś nadzieje i plany. Było to tak niedawno, a już - przechodząc do istoty sprawy - napisaliśmy razem więcej opowiadań, niż w całym roku 2016. Wystarczyły na to jedynie trzy miesiące!
Chciałbym podziękować zwłaszcza Amber, Manti i Maxowi, gdyż to właśnie onia najbardziej przyczynili się do naszego kolejnego małego dokonania.
Wasz samiec alfa,
Oleander
Subskrybuj:
Posty (Atom)