czwartek, 26 maja 2022

Nymeria urodziła!

Frezja - uczeń

Legion - uczeń

Puchacz - elew

wtorek, 24 maja 2022

Odchodzi!

Magnus - powód: śmierć

Nigdy nie było za późno.

niedziela, 1 maja 2022

Odchodzi!

Szkło - powód: śmierć

Czas by kolejny z aniołów wrócił do Nieba.
Kto zostanie?

sobota, 30 kwietnia 2022

Podsumowanie kwietnia!

Kochani!
Nadszedł, jak co miesiąc, czas na podsumowanie kwietnia. Znaczy nie co miesiąc podsumowujemy kwiecień, ale co miesiąc podsumowujemy miesiąc, więc... tak, no. Właśnie. Nie marnujmy jednak słów na puste gadanie. Przede wszystkim, kto na co dzień siedzi gdzieś w ciemnych borach i jeszcze nie otrzymał najnowszych wieści, już śpieszę z nowiną: mamy nową samicę alfa! Tak tak, to nikt inny, jak jedyna w swoim rodzaju Nymeria!
A teraz, w związku z zagraniczną delegacją naszego samca alfa, miejmy nadzieję, że przyniesie nam stamtąd jakieś niespodzianki i podsumujmy miesiąc sami. Mamy dziś bardzo ładne podium, albowiem:

Miejsce pierwsze pod względem aktywności zajmują Kawka i Agrest, którzy napisali po 3 opowiadania,
a miejsce drugie, Nymeria, EspoirDeltaHiekka z 1 opowiadaniem każdy!

Innymi postaciami, które wystąpiły w naszych opowiadaniach, był... zdaje się, jedynie Koyaanisqatsi.

To tyle w żołnierskich, krótkich słowach. Do zobaczenia, Przyjaciele. Do zobaczenia za miesiąc!

                                                                  Plutonowy i strażnik śledczy
                                                                         Szkło

sobota, 16 kwietnia 2022

Nowa para! Nowa samica alfa!

Kochani Przyjaciele!
Ma rację ten, kto widząc post z ogłoszeniem zwykłego, powszedniego dnia, spodziewa się fajerwerków. Uwaga, uwaga, błyska gdzieś. Oto ona, łagodnie uśmiechnięta, jej oczy błyszczą też. Znacie ją wszyscy. Przed Wami Nymeria, Wasza nowa samica alfa! Od dziś urzędowo małżonka Agresta (to nasz alfa).
Oznacza to, że mamy w naszych szerach nową, pełną parę alfa!

                                                                 W miarę trzeźwy
                                                            plutonowy strażnik śledczy Szkło

czwartek, 31 marca 2022

Podsumowanie marca!

Drogie Wilki Z Naszych Ziem!
Dziś, jak pewnie zdążyliście się już domyślić, przybywam z podsumowaniem miesiąca. Niedługim, bo jakoś bardzo dużo się nie zadziało, ale takim, byśmy, jak co te trzydzieści czy trzydzieści jeden dni, mogli przystanąć na chwilę i ucieszyć oczęta wiadomością o kolejnym zaliczonym miesiącu. Czy w Was również budzi to takie dziwne zadowolenie? Zwłaszcza, że coraz bliżej do wakacji!
No dobrze, dobrze. Agrest, do dzieła.

Na pierwszym i jedynym na podium miejscu stoją dziś Almette, Całka, Delta, Hiekka i Szkło, którzy napisali po jednym opowiadaniu. Oklaski dla nich!

W naszych opowiadaniach, chyba po raz pierwszy w historii podsumowań miesiąca, nie wystąpiła żadna inna postać. To w pewnym sensie nowy rekord!

Jest jeszcze jedna, przyjemna wiadomość: na naszym terytorium, lada chwila rozpocznie się pora letnia! Robi się coraz cieplej i chociaż nie są to jeszcze żadne upały, możemy już zacząć naprawdę cieszyć się ciepłem słonecznych promieni.
A teraz do zobaczenia za miesiąc!

                                                               Wasz samiec alfa,
                                                                   Agrest

wtorek, 15 marca 2022