wtorek, 28 lutego 2023

Podsumowanie lutego!

Moi Drodzy,
minął nam kolejny miesiąc, tym razem wyjątkowo krótki, lecz bez wątpienia przełomowy. Na pierwszy rzut oka jednak niewiele zmieniło się poza tym, że nasza wataha ma teraz pełne dziesięć lat. Przy tym więc zostańmy, jeszcze raz wróćmy pamięcią do rocznicy i... I ruszajmy dalej, ku nowemu. Niewzruszenie, jak zwykle.

Na pierwszym miejscu na podium tego miesiąca staje nasza nowa członkini, Oxide, z 4 opowiadaniami. Gratulacje Towarzyszko, wspaniałe wejście!
Na miejscu drugim widzimy natomiast starego znajomego, Apollo Anubisa Aina, a także młodzieńca Bleu, z 3 opowiadaniami,
A na miejscu trzecim mamy silną grupę pod wezwaniem, mianowicie Domino, Hyarina, Deltę, Hiekkę oraz dzieciątka Kataraktę i Smołę, czyli wilki, które w tym miesiącu napisały 1 opowiadanie.

Inną postacią, która wystąpiła w naszych opowiadaniach, był Szkliwo.

A oto wyniki tegomiesięcznych ankiet:
Agrest, 4 głosy (Król kabaretu)
Puchło, 2 głosy (Najlepszy kominiarz)
Ruka, 2 głosy (Najbardziej sadystyczna postać)
Kawka i Szkliwo, 2 głosy (Najbardziej pstro w głowie)

A teraz pozwólcie sobie życzyć pięknej wiosny, która właśnie rozpoczyna się w WSC i do zobaczenia za miesiąc!

                                                         Wasz samiec alfa,
                                                            Agrest

wtorek, 7 lutego 2023

Bleu, Pelasza i Tiadea dorastają!

Bleu - rzemieślnik

Pelasza - szeregowiec

Tijadea - szeregowiec

piątek, 3 lutego 2023

Domino urodziła!

 
Smoła - uczeń

Katarakta - elew

Domael - uczeń

wtorek, 31 stycznia 2023

Podsumowanie stycznia!

Drodzy Przyjaciele, Członkowie WSC!
Ani się obejrzeliśmy, a tu minął nam kolejny miesiąc. Dosłownie. Jak wszyscy wiedzą, jeszcze chwilka, jeszcze kawałek... ale jeszcze nie, więc dziś czas na zupełnie zwyczajne, comiesięczne podsumowanko. Patrzcie i niech delektują się Wasze serca.

Na miejscu pierwszym mamy w tym miesiącu Wayfarera, dzięki którego 2 opowiadaniom nie stoją tu wszyscy, którzy napisali!
A na miejscu drugim, bo tyle ich mamy, stoją Mi, FalvieOxideKamael i Harpia z 1 opowiadaniem.

Innych postaci właściwie to... wcale nie zobaczyliśmy w naszych opowiadaniach. Taki cichy to był miesiąc, ale on już się kończy. A wiecie, co się jeszcze nie kończy? Ha!

I jeszcze jedna rzecz, której admin nie zapisał sobie w kalendarzu bo ufnie wierzył, że będzie pamiętać o niej stuprocentowo niezawodnie, jak zawsze, a tymczasem beztrosko o niej zapomniał. Tak więc w tym miesiącu mamy tyko jednego zwycięzcę głosowania:

Ciri, 4 głosy (Królowa kabaretu)

Gudbaj styczeń! Do zobaczenia za miesiąc!

                                                                Wasz samiec alfa
                                                                    Agrest

Nowy członek!

Oxide - morderca

sobota, 31 grudnia 2022

Podsumowanie grudnia!

A dziś wyjątkowo, żeby było przyjemniej, stary ale jary hicior do tańczenia.

Moi Mili,
Rodacy,
Przyjaciele,
Moja Mała Rodzinko,
dzisiejsze podsumowanie jest nie tylko podsumowaniem miesiąca, ale i roku: kolejnego roku, który spędziliśmy wspólnie w tym lesie i kolejnego roku jego istnienia (już prawie, prawie...). Trudno opisać, jak ogromną radością i zaszczytem jest dla mnie pisać tę wiadomość. Najchętniej teraz bym po prostu podreptał do każdego z Was i wyściskał, jednak powstrzymuje mnie, no... ta wkurzająca, niewidzialna ściana. Mniejsza z tym.
Najpierw sprawy porządkowe, zanim przejdziemy do wspominek!

Na pierwszym miejscu na podium miesiąca, Agrest, czyli zdaje się ja, z 2 opowiadaniami,
A na drugim, ojoj, oto silna grupa pod wezwaniem: Domino, Kawka, Kraska, Falvie, Cykoria, Delta, Hiekka, Sigma, Kezuko, Variaishika oraz Harpia z 1 opowiadaniem.

A innymi postaciami, które pojawiły się w naszych opowiadaniach, były MezulariaKoyaanisqatsi i Szkliwo.



A zanim grudzień wyda ostatnie tchnienie, króciutkie, króciuteńkie przypomnienie tego roku:
  • W kwietniu Wataha Srebrnego Chabra zyskała pierwszą od dawna samicę alfa: Nymerię!
  • W czerwcu mieliśmy jedyny w tym roku miesiąc tematyczny, ale za to jaki: Miesiąc Shików!
  • Mieliśmy też trzecią w historii epidemię oraz wojnę z Watahą Wielkich Nadziei.
  • Wyobraźcie sobie, z TeGo WsZyStKiEgO nie mieliśmy w tym roku żadnego konkursu. Ale każdą złą passę przychodzi w końcu przełamać...
  • A dzisiaj... dzisiaj, Moi Kochani, jak co pół roku, postarzamy nasze wilki o rok. W związku z tym na emeryturę - chyba pierwszy raz w historii tak licznie! - mogą przejść Lato, Saroe, Agrest i C6!
Oj, to stanowczo był specyficzny rok.

Przejdźmy dalej. Teraz mały, noworoczny prezent, który dziś wylądował pod naszą choinką. W nadchodzącym roku, do WSC zawita nowość, a raczej starość z dawnych, dobrych czasów.
Czy pamiętacie jeszcze cotygodniowe głosowania? Obserwujemy właśnie tak zwany wielki powrót: zarówno z zupełnie nowymi pytaniami oraz kategoriami pytań, jak i tymi z poprzednich głosowań, ale i postaciami, których tamtych, zamierzchłych czasach nie było jeszcze z nami.
W takim razie wchodźcie na Kroniki Tatyki i wybierajcie znowu swoich kandydatów na medal z ziemniaka!

A na sam koniec, już zgodnie z naszą świecką tradycją, kawałek memicznej kroniki WSC:
  
 
  
             

֍

Do zobaczenia w Nowym Roku!!!