czwartek, 10 października 2013

Wataha zawieszona!

Wataha będzie zawieszona przez jakiś czas. Prosimy nie pisać opowiadań. Jeśli już jakieś napisałeś, nie martw się. Zostanie ono dodane o odwołaniu zawieszenia watahy.

                                                                         Wasz samiec alfa, Hiacynt

sobota, 28 września 2013

Blast odchodzi!



Powód odejścia - brak właściciela

czwartek, 19 września 2013

Rośliny lecznicze i Zwierzęta w naszych lasach!

Na blogu "Kroniki taktyki" (ostatnia zakładka) pojawią się zakładki "Rośliny lecznicze" i "Zwierzęta w naszych lasach"!
Więcej informacji w tych właśnie zakładkach.

                                                                                Wasz samiec alfa, Hiacynt

środa, 18 września 2013

Wataha oceniona po raz drugi!

Nasza wataha została oceniona po raz drugi!

Bardzo dziękuję za ocenę Muriel Meg, oceniającej która podjęła się ocenienia naszej watahy, za rzeczową ocenę.

                                                                                Wasz samiec alfa, Hiacynt

Ocena watahy (2)!

Oceniająca: Muriel Meg


Wygląd: (8/10)

Kolorystyka bloga wspaniale się komponuje, ale klasyczny szablon nie daje pełnego efektu. Zastanów się nad zamówieniem na szablonowniach. Domena jest taka sama jak tytuł bloga i nie mam do tego zbyt wielu uwag. Natomiast "Srebrny Chabr"? Skąd to wzięłaś i dlaczego akurat to? Nigdzie na blogu nie ma legendy nazwy danego terenu, pomyśl nad zmianą tego, ponieważ to bardzo zastanawia.


Treść: (24/30)

Opowiadania są bardzo ciekawe i emocjonujące.


Styl: (3/5)

Zróżnicowany, co jest nieuniknione w blogach grupowych, ale również krótkie opowiadania nie są przyjemne. Warto to zmienić.


Poprawność: (3,5/5)

Hmm.. w większej części występują błędy interpunkcyjne. Ortografia też miejscami nawala.


Dodatki: (4/5)

Kolorowe rybki, kalendarz pełni, archiwum i sondy. To wszystko daje miły i przytulny efekt w kolumnach.
Zakładek jest trochę za dużo, "Tereny Watahy" i "Jaskinie" mogą być połączone.


Razem: 42,5 pkt
Ocena: Bardzo dobry

Opowiadania!

Przypominam o pisaniu opowiadań! Osoby które nie będą mogły ich pisać przez dłuższy czas, mogą zgłosić nieobecność!

                                                                            Wasz samiec alfa Hiacynt

Ocena watahy!

Nasza wataha została oceniona przez stronę "Oceny watah i stad".

Bardzo dziękuję za ocenę Pliszce, oceniającej która podjęła się ocenienia naszej watahy.

                                                                        Wasz samiec alfa, Hiacynt