Witajcie, Drodzy Członkowie naszego bloga! Po
dłuuuugiej przerwie związanej z zawieszeniem bloga, pojawiam się znów.
Przypominam, że możecie wciąż pisać opowiadania i dołączać do Watahy
Srebrnego Chabra. Opowiadania i nowi członkowie zostaną dodani już w kwietniu! Wtedy to, z wielkim rozmachem i nie szczędząc niespodzianek, odwieszę bloga.
A teraz podziękowanie:
Pragnę serdecznie podziękować Sayrze za napisanie opowiadań pomimo zawieszenia bloga. Opowiadanie zostanie zamieszczone na stronie głównej po odwieszeniu bloga w kwietniu.
WSC zostaje zawieszona. Zostanie odwieszona przed lub w trakcie wakacji.
Mam nadzieję, że gdy wataha znów będzie funkcjonować, każdy napisze przynajmniej jedno opowiadanie.