środa, 20 kwietnia 2016

Nowy baner WSC!

baner.png
Tak będzie wyglądał nowy baner Watahy Srebrnego Chabra. Pojawił się jednak problem z zamieszczeniem go jako odnośnika do strony naszej watahy. Jeśli ktoś mógłby zrobić z tego obrazka odnośnik, bardzo proszę o skontaktowanie się ze mną na Howrse.

Samiec alfa WSC,      
Beryl 

czwartek, 25 lutego 2016

wtorek, 23 lutego 2016

Urodziny WSC!

Drodzy Członkowie!
24 lutego, Wataha Srebrnego Chabra obchodzi swoje kolejne urodziny! Dziś minął jej trzeci rok. Z tej okazji dziękujemy wszystkim członkom za lojalność i pisanie opowiadań urozmaicających naszej watahę i ożywiającej jej. To dzięki Wam jest jeszcze aktywna!

Szczególne podziękowania pragnę złożyć graczowi bziobzio, którego właściciel jest z nami praktycznie od początku - najpierw jako Teler, teraz jako Lenek.

                                                                       Wasz samiec alfa,
                                                                                Beryl

środa, 10 lutego 2016

czwartek, 31 grudnia 2015

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku!

Przepraszamy, że tak późno... życzymy Wam wesołych Świąt Bołego Narodzenia (albo raczej wesołych dni po świętach) oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia...


I szczęśliwego Nawego Roku!

niedziela, 6 grudnia 2015

Śnieżynki znalezione!

Wszystkie śnieżynki (zakładka: "Jak dołączyć" "Pary i potomstwo" i "Odeszli") zostały znalezione przez Kasai! Gratulacje!

Jako nagrodę Kasai wybrała po 8 Ng za każdą znalezioną śnieżynkę.

sobota, 5 grudnia 2015

Zimowe zmiany w WSC

Drodzy Członkowie WSC!

1. Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj można wejść na oficjalną stronę Watahy Wielkich Nadziei oraz Watahy Szarych Jabłoni.
Zapraszamy do obejrzenia urozmaiconych zakładek "Tereny".

2. Powracają konkursy z okazji zmiany pory roku!
Pamiętacie jeszcze na czym polegały?
Ponieważ w WSC nadeszła zima, na trzech stronach watahy ukryte zostały śnieżynki. Jeśli znajdziesz którąś z nich, będziesz mógł/mogła wybrać dowolną ilość ng (1-15) lub dowolny przedmiot z zakładki "Konkursy".
Konkurs trwa do 15.12.2015

3. Od dziś zamiast muzyki na naszym blogu posłuchać będzie można odgłosów natury i jeszcze bardziej wczuć się w klimat naszej watahy.
Muzyka nadal jest dostępna na blogu.

                                                                 Wasz samiec alfa,
                                                                        Beryl