sobota, 30 czerwca 2018

Podsumowanie czerwca!

Moi Drodzy,
jak co miesiąc, przybywam aby ogłosić podsumowanie ostatnich trzydziestu (ewentualnie plus minus trzydziestu) dni.
Może nie będę narzekać na niską aktywność, bo wydaje mi się, że coś podobnego robiłem już miesiąc temu. Po prostu, ekhem, chrząknę znacząco i będę liczył, że w lipcu będzie ciut lepiej.
Tak więc nadchodzimy z podsumowaniem, a nie ma tego dużo. Tak więc z radością oznajmiam, że wszyscy, którzy w tym miesiącu napisali choć jedno opowiadanie, znajdują się teraz na naszym podium.

Miejsce pierwsze zajęło wspólnie nasze super-duo, Kuraha i Wrotycz, obaj napisawszy 3 opowiadania.
Drugie miejsce zajął Haruhiko z 2 opowiadaniami.
Na trzecim miejscu plasują się Palette i Conquest, każde bowiem napisało po 1 opowiadaniu.

I to tyle. Niedużo tego, trzeba przyznać. Choć dziesięć opowiadań to w sumie jak jedno opowiadanie na trzy dni... może nie ma co narzekać... ekhem...

Jeszcze miejsca, które zajęli towarzysze występujący w naszych opowiadaniach w tym miesiącu.
Pierwsze miejsce zajął Mundurek, ponieważ został wspomniany w 4 opowiadaniach.
Drugie miejsce zajął Shino - usłyszeliśmy o nim w dwóch opowiadaniach.
Trzecie miejsce uzyskuje Goth, ponieważ wystąpił w jednym opowiadaniu.

Proszę o zgłoszenie się wszystkich osób, które zajęły miejsca na podium z informacją, do jakich umiejętności mam przyporządkować punkciki.

                                                                            Wasz samiec alfa,
                                                                                Oleander

środa, 27 czerwca 2018

Odchodzą!

https://images82.fotosik.pl/818/a199680545282984.png
Kanaa - powód: decyzja właściciela

https://images83.fotosik.pl/971/178d8f7594d7ff3c.png
Kama - powód: decyzja właściciela

Żegnajcie. Od tak dawna byłyście z nami, że nie wyobrażam sobie WSC bez Waszego udziału. Tymczasem dziękujemy za wszystko, co tutaj zrobiłyście.

sobota, 16 czerwca 2018

Nowy członek!


Conquest - szeregowiec

Wyniki konkursu na najbardziej dramatyczne opowiadanie!

Kochani Członkowie WSC!
Dziś nadchodzę z podsumowaniem wyników naszego długo wyczekiwanego i starannie przygotowanego konkursu na najbardziej dramatyczne opowiadanie. Choć początkowo uczestników miało być więcej, koniec końców udział wzięło tylko dwoje z nas. W ostatnim czasie każdy członek naszej watahy, a także goście, mogli zagłosować w ankiecie na opowiadanie, które według nich powinno zająć pierwsze miejsce. Zarówno opowiadanie Palette, jak i opowiadanie Kurahy uzyskały dużą liczbę głosów, w sumie w głosowaniu wzięło udział szesnaście osób.

Pierwsze miejsce zajęło opowiadanie Kurahy, z 10 głosami.
Zaszczytne drugie miejsce zajęło opowiadanie Palette, z 6 głosami.

Jak wcześniej zostało zapowiedziane, zwycięzca konkursu wygrywa:
- Podniesienie dowolnych umiejętności w sumie o 4 pkt
- 1 ng
- Gigantyczną satysfakcję

W podziękowaniu za wzięcie udziału oraz otrzymanie aż sześciu głosów, zdobywca drugiego miejsca otrzymuje dodatkowo:
- Podniesienie dowolnych umiejętności w sumie o 2 pkt

Mam nadzieję, że niedługo, gdy w wakacje będziemy mieli być może nieco więcej czasu, uda się nam zorganizować na spokojnie kolejny konkurs, w którym udział weźmie więcej wilków. Myślcie nad nowymi pomysłami, Kochani, bo Wasz alfa nie jest dobry w wymyślaniu tematów na konkursy.

                                                                                  Wasz samiec alfa,
                                                                                     Oleander

czwartek, 31 maja 2018

Podsumowanie maja!

Moi Kochani,
nadszedł czas na podsumowanie kolejnego miesiąca, który spędziliśmy trochę wspólnie, a trochę na wiosennych nieobecnościach, ale co tam. Zasadniczo nie było źle, lepiej, niż w kwietniu, marcu, no i w ogóle od trzech miesięcy mamy tendencję wzrostową po nagłym zastoju, więc świetnie. Czerwiec, o ile nie zostaniemy obarczeni zbyt dużą ilością obowiązków związaną z końcem roku, które nie są obce większości z nas, zapowiada się również absolutnie nie najgorzej.
Jak to mam w zwyczaju, wysypię dziś na tą wiadomość całą masę słów mających wyrazić mój żal, w tym miesiącu, dotyczący konkursu, który przygotowaliśmy wspólnie, a udział w którym zadeklarowały cztery osoby. Przedłużyliśmy termin, by wszyscy zdążyli napisać opowiadanie konkursowe. Mieliście na to prawie miesiąc, Moi Mili. Tylko dwie, Palette i Kuraha, przysłały opowiadania - gdybym tylko wiedział od początku, że uczestników będzie tylko dwójka, to wydarzenie moglibyśmy zorganizować kiedy indziej. Na przyszłość proszę, żebyście zgłaszali się do konkursu tylko wtedy, gdy jesteście pewni, że będziecie mogli wziąć w nim udział.
To na tyle, cieszcie się rankingiem!

Najwięcej opowiadań, bo aż 7, napisał Haruhiko.
O jedno mniej niż powyższy basior, 6 opowiadań, napisali Kuraha i Wrotycz.
Trzecie miejsce to w tym miesiącu dosyć trudna sprawa, ponieważ wszyscy pozostali napisali po jednym opowiadaniu. Tak więc, trzecie miejsce zajmują w tym miesiącu... PaletteMegamiLucius Zawilec. Gratuluję!

                                                                                         Wasz samiec alfa,
                                                                                             Oleander

sobota, 5 maja 2018

Nowy członek!


Lucius Ante z rodu Regulus - poseł

czwartek, 3 maja 2018

Konkurs na najbardziej dramatyczną historię

Dzień, w którym nie stało się nic nadzwyczajnego. Wiosenny, słoneczny dzień, który nie przyniósł niczego nowego i przeminął jak setki innych w Twoim życiu. Polowanie, przypadkowa rozmowa ze znajomymi wilkami. Czy w WSC jest dziś tak spokojnie, czy to możliwe? Przeminął dzień aż nadto zwyczajny. Śpij spokojnie.

Zasady konkursu:
- Całość zamknięta w jednym opowiadaniu;
- Min. 300 słów;
- Termin wysyłania opowiadań włącznie do 1 czerwca 2018;
- Akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości, wykreowanej przez Twój umysł podczas snu. Losy bohaterów opowiadania konkursowego nie mają wpływu na prawdziwą historię naszej watahy, nie dzieją się w rzeczywistości. Co za tym idzie, można bezkarnie mordować nawet tych, których zazwyczaj mordować się nie powinno i robić z nimi inne dziwne rzeczy, jeśli oczywiście nie będą one zbytnio uwłaczające. Pofolguj sobie, śmiało.

Więcej na stronie Kroniki Taktyki, w zakładce konkursy.