sobota, 29 lutego 2020

Podsumowanie lutego!

Kochani!
Mam nadzieję, że nie zapomnieliście jeszcze Waszego Druha, Przyjaciela, Kolegi, Agresta. Nie? Wiedziałem. Bo dziś akurat to ja, a nie kto inny, mam przyjemność ogłosić uroczyste podsumowanie miesiąca jako alfa tej watahy.
W zasadzie mało się działo, więc może nie będę się rozpisywać, fakt faktem, nasze wilki nie miały chyba ostatnio zbyt szczęśliwych przygód, zauważyliście? Ale zima kończy się, czas przywitać słońce, ciepło, zieleń i to, światło.

Otóż, miejsce pierwsze wśród piszących, zajmuje Eothar Atsume z 7 opowiadaniami,
Na miejscu drugim, jak w zeszłym miesiącu, widzimy Agresta, który napisał 2 opowiadania,
A miejsce trzecie należy się Konwalii Jaskrze Jaśminowej, Lato i Notte (która niestety się tym faktem już nie ucieszy) z 1 opowiadaniem!

Jedyną w tym miesiącu inną postacią, która pojawiła się w opowiadaniach, był Mundus.

A oto wyniki ankiet dotyczących postaci:
Ashera, 3 głosy (najbardziej szczera postać)
Konwalia Jaskra Jaśminowa, Kuraha, Szkło, Agrest, 1 głos (największy wygryw)
Goth, 3 głosy (Największy przegryw)
Ashera, 5 głosów (Najbardziej bezinteresowna postać)

Gratulacje Kochani, Misie Wy moje, do zobaczenia...

                                                                                      Wasz samiec alfa,
                                                                                         Agrest

środa, 19 lutego 2020

Notte odchodzi!


Notte - powód odejścia: śmierć

Było, czy minęło? Na pewno nie.

piątek, 31 stycznia 2020

Podsumowanie stycznia!

Kochani!
Dziś króciutko, jak króciutkie jest nasze tegomiesięczne archiwum. Bawmy się więc dobrze, czytając i nie zapominacie, że Wasz towarzysz i wierny przyjaciel Agrest, kocha Was tak samo, jak zawsze!

Pierwsze miejsce zajmuje dziś nadobna Konwalia Jaskra Jaśminowa z 2 opowiadaniami,
Na drugim miejscu widzimy Agresta, który napisał aż 1 opowiadanie,
A miejsce trzecie w tym miesiącu zajmuje... *rozgląda się* no, Kochani, to musiał być rzeczywiście mocny Sylwester.

Jedyną inną postacią, która wystąpiła w naszych opowiadaniach w tym miesiącu, był Mundus.

A oto podsumowanie styczniowych głosowań dotyczących postaci:
Goth, 3 głosy (Największy dowcipniś)
Joena, Sikorka, Kzeris i Mundus, 1 głos (Największy cykor)
Ashera, 3 głosy (Najgrzeczniejsza postać)
Blue Dream i Goth, 2 głosy (Najbardziej nadąsana postać)
Szkło, 2 głosy (Najbardziej ciekawska postać)

                                                                                Wasz oddany przyjaciel,
                                                                                       Agrest

wtorek, 31 grudnia 2019

I jeszcze raz, Witajcie w Nowym Roku!

Moi Drodzy Przyjaciele!

Dziś na nowo, ze świeżymi umysłami, powróćmy jeszcze na chwilę do niezapomnianego 2019 roku. Rzeczywiście, obfitował on na WSC w niezwykłe przeżycia i wiele cudownych chwil. Mieliśmy okazję między innymi...
- Ułożyć wyniki konkursu "WSC w ludzkim świecie",
- Rozpocząć program rozwoju watahy "Autorstwo dla każdego",
- Być świadkami zbrodni popełnionej na Lucasie przez nie wskażę palcem kogo xD
- Sprawić sobie głosowanie na najlepszy szip i ogłosić aż trzech zwycięzców,
- Dożyć długo wyczekiwanego miotu Paletki i powitać miot Aisu,
- Pokibicować Blue Dream w wybuchaniu i nie tylko,
- Pooglądać falę dzikich treningów kilku regionalnych fit-wilków,
- Trzymać kciuki za rozwój miłości naszych przyjaciół, Serenity i Naoru,
- Wejść do wnętrza podświadomości naszych wilków w konkursie "Wszyscy przeciwko postaci",
- Z zapartym tchem śledzić przebieg kilku trudnych operacji i pewnego zawiłego śledztwa,
- Pożegnać niegroźnego, acz denerwującego samca alfa,
- Wysłuchać trudnych do opisania zwykłymi słowami opowieści takich, jak "Ragnarok", "Cienie Przeszłości", "Zapałki z papieru", "Więzy", "Listy z padołu", czy "Zatrzeć rany",
- Rozpocząć serię ankiet dotyczących postaci.


Jeśli o czymś zapomniałem (a prawdopodobnie zapomniałem, spoko, już się przyzwyczaiłem) piszcie proszę na naszym czacie. Uzupełnimy wspólnie!
Cóż, przyjaciele. A na razie pozostaje mi tylko przytulić Was mentalnie i powiedzieć: do zobaczenia w Nowym Roku!
Ciekawe, co nam przyniesie...
                                                                                          Wasz oddany przyjaciel,
                                                                                                Agrest

Podsumowanie grudnia!

Moi Mili,
Tak oto minął kolejny wspólnie spędzony miesiąc. Ha, minęło coś jeszcze. Wiecie, co? No pewnie, że wiecie. Głupie pytanie.
Ten wspaniały rok z Wami pozwolę sobie podsumować oddzielnie, a będzie o czym mówić. Zaraz przyjdzie więc czas na danie upustu sentymentalnej części naszych dusz, a na razie część formalna zabawy.

Oto podium dla wszystkich naszych misiaczków, które w tym miesiącu napisały najwięcej opowiadań:
Pierwsze miejsce przypada wilczycy o wdzięcznym mianie Konwalia Jaskra Jaśminowa, autorce aż 7 opowiadań,
Na drugim miejscu widzimy dwa basiory, oto Ceres i Szkło z 6 opowiadaniami,
A na trzecim wilk, co się zowie Agrest, autor 3 opowiadań.
Gratulacje, tak wielkie, jak zawsze! A może nawet większe, wszak końcoworoczne!

Innymi postaciami, które widzieliśmy w naszych opowiadaniach, były Rêve de Nuit, Shino i Mundus.

Oto podsumowanie grudniowych ankiet dotyczących postaci:
Kuraha i Vinys, 3 głosy (Najbardziej zrównoważona postać)
Goth i Mundus, 3 głosy (Najbardziej wkurzająca postać)
Goth, 4 głosy (Największy optymista)
Blue Dream, 3 głosy (Najbardziej patetyczna postać)
Kzeris, 3 głosy (Największy pesymista)

Do zobaczenia w 2019 ro 201   2020 roku!

                                                                                Wasz oddany przyjaciel,
                                                                                       Agrest

wtorek, 24 grudnia 2019

Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i Wesołego Nowego Roku!

Moi Kochani Przyjaciele!
Dziś jeden z moich ulubionych postów, najserdeczniejsze życzenia dla Was wszystkich, niech spełni się wszystko, o czym marzycie, niech do Waszych serc dostanie się jak najwięcej spokoju, niech jak najdłużej towarzyszy Wam zdrowie, bo zdrowie jest najważniejsze. Nie wiem, czego życzyłby sobie każdy z nas z osobna, ale mam nadzieję, że to wszystko, lub chociaż duża tego część się spełni.
Nawet nie wiecie, Kochani, jak się cieszę, że mija kolejny rok WSC, a my jesteśmy razem. To był kolejny dobry rok, a WSC nie zginie nigdy, jeśli jej członkami będą tak wspaniale osoby. A jeśli kiedyś jej czas tutaj się skończy, z nami pozostanie ta jej cząstka, którą sami stworzyliśmy. Dziękuję Wam za to, że jesteście.
A już za kilka dni ujrzymy krótkie podsumowanie całego roku. Do zobaczenia!
                                                                                          Wasz oddany przyjaciel,
                                                                                                Agrest

piątek, 20 grudnia 2019