środa, 31 sierpnia 2022

Podsumowanie sierpnia!

Skarby!
Upłynął nam kolejny miesiąc. Dziś podsumowanie będzie prędziutkie, bo po pierwsze, tyle właśnie mamy do podsumowania, a po drugie, nie przedłużajmy, gdyż wszyscy chcemy ruszyć już w głąb pięknego miesiąca września! Wszak już niedługo, bo za kilka godzin, swoje wielkie święto obchodzi miesięcznik Nasz Głos. O tym, jak i zapewne o wielu innych rzeczach, opowie nam jutro nasza redaktor naczelna, Pinezka. Wszyscy chcemy świętować, więc czym prędzej dopełnijmy niezbędnych formalności, by domknąć ubiegły nam szczęśliwie sierpień. Otóż:

Na podium widzimy dziś wszystkich, którzy napisali opowiadanie. pierwsze miejsce zajmuje Kamael, który napisał 2 opowiadania,
A na drugim miejscu widzimy Almette, Domino, KawkęKraskę, C6 i Sigmę z 1 opowiadaniem!

Innymi postaciami, które wystąpiły w fabule, byli Mezularia i Szkliwo.

A teraz mój manifest. Żeby w przyszłym miesiącu ostatni byli pierwszymi, a pierwsi razem na podium stali wraz z nimi! Tego nam życzę, Młodzi Przyjaciele, a teraz do zobaczenia!

                                     Wasza przyjaciółka tylko nie mówcie mojemu ojcu,
                                       Kawka

niedziela, 31 lipca 2022

Podsumowanie lipca!

Kochani!
Z powodu chwilowej niedyspozycji naszego samca alfa, Agresta, nie przedstawi on dziś podsumowania miesiąca. Uprzejmie powiadamiam, że wyjątkowo nie przyjmuje skarg z tego tytułu, ponieważ trudno określić, gdzie się obecnie znajduje i czy w ogóle się znajduje, co uniemożliwia nam odesłanie ich na odpowiedni adres.
Tymczasem posłuchajcie jego jego wierniej przyjaciółki. Z ostatniej chwili: zaczyna się nam sierpień, tym samym do rocznicy powstania WSC zostało dokładnie 6 miesięcy i 23 dni. A jeśli się uprzemy będzie jeszcze dokładniej: 6 miesięcy, 23 dni, 17 godziny i 39 minuty.
A WSC nadal piękna i młoda. Niesamowite, czyż nie? Nie, wszak nie czas dziś jeszcze na świętowanie. Mamy dziś, jak co miesiąc, do omówienia kilka spraw. Przede wszystkim, podium miesiąca, na którym, ku ogólnej radości, plasują się wszyscy nasi aktywni pisarze.

Na pierwszym miejscu mamy więc wilki o dźwięcznych imionach: Całka, KawkaDelta oraz Agrest, którzy napisali po 2 opowiadania,
A na miejscu pierwszym pozostałych niezłomnych autorów, a więc: Ciri, Medianę, Kraskę, Dark Crystal, a także świeć Panie nad jego duszą Eothara Atsume z 1 opowiadaniem.

Innymi postaciami, które wystąpiły w naszych opowiadaniach, byli (ach, jak pięknie!): Miodełka, Mezularia, Koyaanisqatsi i Szkliwo.

To by było na tyle dzisiaj, Drodzy. 

                                                                                              Kawka

czwartek, 7 lipca 2022

Odchodzi!

 Znalezione obrazy dla zapytania: magic wolf skull art"
Eothar Atsume - powód: śmierć

Nowy członek!

Kraska - szeregowiec

poniedziałek, 4 lipca 2022

Nowy członek!

Dark Crystal - morderca

czwartek, 30 czerwca 2022

Podsumowanie czerwca!

Kochani!
Jak widzicie, nadszedł nowy miesiąc. Czerwiec ten był miesiącem jedynym w swoim rodzaju, a najlepiej określi to chyba miano, jakie nadaliśmy mu wspólnie. bowiem Miesiącem Shików! Wszystko wyjaśni nadchodzące podium miesiąca, posłuchajcie zatem.

Miejsce pierwsze wśród pisarzy zajmuje dziś rodzeństwo, dziś Zendayafiri Nere'e Citlali Pinezka i Wayfarer z 3 opowiadaniami,
A za nimi, wspólnie, stoją Tia oraz Kamael z 1 opowiadaniem.

Wyobraźcie sobie, że w naszych opowiadaniach nie wystąpiły w tym miesiącu żadne inne postacie!
I to tyle z podium miesiąca. I to tyle z podsumowania miesiąca w ogóle. Do przyszłego, Przyjaciele! Czuję w kościach, że zapowiada się trochę inaczej...

A nie, to jeszcze nie koniec. Właśnie dziś, właśnie teraz nadchodzi letni początek nowego roku w WSC! Jak się czujecie o rok starsi, moi Staruszkowie?

                                                        Wasz samiec alfa,
                                                            Agrest

poniedziałek, 30 maja 2022

Podsumowanie maja!

Kochani!
Nadszedł czas, jak każdego ostatniego dnia miesiąca, na podsumowanie. Wiele nie będę mówić, bo co ważnego się stało, zostanie pewnie powiedziane już jutro, w nowym numerze „Naszego Głosu”, którego wszyscy, a przynajmniej ja, nie możemy się już doczekać. Maj upłynął nam jak to zazwyczaj maj, a już za chwilę czerwiec. Gorący okres dla większości z nas, a dla niektórych wręcz przeciwnie, czas zupełnego odpoczynku. Ruszajmy!
Ale zaraz zaraz. Zanim rozpoczniemy ów radosny, letni miesiąc, czas na nasze comiesięczne podium! A podium dziś mamy... bardzo wojenne.

Na miejscu pierwszym mamy więc Agresta z 5 opowiadaniami,
Na miejscu drugim widzimy ramię w ramię, Eothara Atsume oraz Deltę z 2 opowiadaniami,
A a miejscu trzecim sześcioro wilków, NymeriaKawkaCałkaPiRy i Sigma.

Innymi postaciami, na które natknęliśmy się w naszych opowiadaniach, były Sohea i Szkliwo.

Gratulacje dla wszystkich aktywnych w tym miesiącu postaci! Przypominam o punktach, które Wam przysługują. Do zobaczenia za miesiąc!

                                                                        Wasz samiec alfa,
                                                                               Agrest